środa, 12 czerwca 2013

Galerianki i galerianie - wraca temat higieny intymnej

Trzy dni w galerii. Trzy dni w Galerii Bałtyckiej w mieście Gdańsk, z firmą GEBERIT i jej partnerami w 3mieście w projekcie AquaClean. Trzy dni na stoisku, na którym została zbudowana kabina, w której można było prezentować bez skrępowania działanie miski WC z funkcją mycia. Mycia użytkownika toalety a nie toalety jako urządzenia. Po prostu: miska WC z funkcją bidetu. Można by napisać, ciąg dalszy tematu, który już poruszałem. Te trzy dni, pokazały mi, jakim naprawdę jesteśmy społeczeństwem w rozmowach o higienie, higienie intymnej, o sprawach, które nas dotyczą na co dzień. Jak podjęcie tego tematu krępuje większość rozmówców w pierwszym kontakcie i jak można jednak o tym rozmawiać. Kto jest łatwiejszym partnerem do rozmów, a kto przychodzi  obejrzeć prezentację tylko dlatego, bo dostał zachęcającego do podejścia pączka. Pączka z lukrem. Ciastka :)

Wiem, że piszę w sposób zbyt oczywisty, ale tego nauczyłem się w te trzy dni. Mówić do ludzi DUŻYMI LITERAMI, bo małymi nie rozumieją. Nie jest to łatwe, ale inaczej się nie da. Nie można uogólniać, wiem, jednak kto przychodzi do galerii handlowej w piątek, sobotę i niedzielę? Pan, pani, społeczeństwo... To nie są kosmici.

Wielkie dzięki za wspólne godziny całej, świetnie rozumiejącej się ekipie: Ani, Kasi, Asi, Mai, Justynie, Milenie a także Angelice, Kamili, Markowi i Pawłowi. Dzięki panującej atmosferze okazuje się, że gdy wszystko się kończy, może brakować nawet galerii :)W piątek lub w sobotę, w pewnym momencie prezentowałem po raz kolejny miskę WC z funkcją mycia - SELA. Z reguły prezentację, która średnio trwała około minuty, kierowało się do konkretnej osoby lub grupy osób.Z reguły też podczas jej trwania podchodzili kolejni ludzie przysłuchując się temu, co było mówione. Kątem oka zauważyłem mniej więcej dwudziestoletnią parę, dziewczynę i chłopaka podchodzących do naszego stanowiska. Oboje zajadali lody na patyku. Nie chcąc być niegrzecznym odwróciłem się do nich półprofilem skoro stali i słuchali. Gdy skończyłem oczekując ewentualnych pytań usłyszałem dziewczynę, która z klasycznym fochem na twarzy rzuciła: " Tym co pan mówił, obrzydził mi pan loda... " Do tej pory nie mam pewności czy był to komplement czy krytyka...

renek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz